W województwie świętokrzyskim sezon samozbiorów jagody kamczackiej zakończy się wyjątkowym wydarzeniem. W Modliborzycach odbędzie się Święto Jagody – swoiste dożynki jagodowe, które będą zwieńczeniem tegorocznych zbiorów. To doskonały powód, by już dziś zaplanować wizytę na jednej z dwóch plantacji otwartych dla odwiedzających.
Nasza plantacja powstała z marzenia o życiu bliżej natury. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego odkrywania smaku jagody kamczackiej, relaksu na świeżym powietrzu oraz tworzenia pięknych wspomnień w sercu świętokrzyskiej przyrody
- mówi Halina Podsiadło, Manufaktura Jagodowa-Jagodowe smaki.
Wszachów

Modliborzyce

Rośnie zainteresowanie samozbiorami

Dlaczego warto codziennie jeść jagodę kamczacką i jej przetwory?













