Lubelszczyzna od lat kojarzona jest z najlepszymi w Polsce uprawami owoców jagodowych. To tutaj powstaje znacząca część krajowej produkcji malin, porzeczek, borówki. Coraz częściej w tym gronie wymieniamy również jagodę kamczacką. Jej sezon właśnie się rozpoczyna. Na mieszkańców regionu i turystów czekają dwie plantacje zapraszające na czerwcowe samozbiory - w Antoniówce w gm. Krzczonów oraz w Opolu Lubelskim.
Poprzez organizację samozbiorów nie tylko dzielimy się tym bogatym w antyoksydanty superowocem, ale też dajemy rodzinom szansę na edukację, pokazując najmłodszym, że owoce są wynikiem wielomiesięcznej pracy człowieka, a nie jedynie produktem z marketowej półki
- Michał Lewandowski, plantacja jagody kamczackiej, Opole Lubelskie.
Antoniówka

✅ toaleta dostępna na miejscu
Kontakt na Facebooku: Paweł Brodziak
Opole Lubelskie

Rośnie zainteresowanie samozbiorami

Dlaczego warto codziennie jeść jagodę kamczacką i jej przetwory?



















