Zapraszamy do udziału w III edycji Branding Ovation. Dla biorących udział w konkursie przygotowano wyjątkowe szkolenie na temat jagodowego marketingu, storytellingu, ze sporą dawką praktycznego korzystania z AI. Dołącz od jagodowych prze.twórców już dziś!

Dla kogo jest konkurs Branding Ovation?
Do udziału w konkursie zaproszeni są plantatorzy, przetwórcy i promotorzy wszystkich gatunków jagodowych. Agrestu, aronii, borówki wysokiej, jagody kamczackiej, malin, jeżyn, minikiwi, porzeczek, rokitnika, truskawki, żurawiny oraz derenia, kolejnego gatunku prezentowanego w kampanii Czas na polskie superowoce!
Tegorocznym novum będzie przyznanie nagrody „pierogów roku”. Nagrodę zdobędzie gatunek, który podczas gali będzie miał najlepszego promotora.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?
- Branding Ovation to cenna możliwość poznania najbardziej inspirujących plantatorów i ich historii. Utwierdziliśmy się też w przekonaniu, że obrany kierunek rozwoju jest właściwy - mówią Karolina i Mateusz Wójcik, Owocowa Kryjówka w Gąsawach - Malinowa Marka Roku 2025.

- Branding Ovation dało mi dużą dawkę energii, wiary w siebie i przekonanie, że warto odważnie sięgać po więcej. Było przełomem, momentem, w którym poczułam dumę nie tylko z efektu, ale z całej drogi, którą przeszłam - mówi, z perspektywy roku, Mrs. Rolnikowa - Karolina Pyda, zdobywczyni tytułu Truskawkowej Marki Roku 2025.
Szkolenia częścią oferty dla uczestników bOVA
Częścią oferty przygotowanej dla producentów są warsztaty przygotowujące do udziału w konkursie. Tegoroczne zatytułowano Jak zbudować markę jagodową, którą wybiera konsument? Jak robić to z wykorzystaniem AI?
Warszaty poprowadzi Paweł Tkaczyk - ekspert od brandingu, autor bestsellerowych książek, najlepszego marketingowego newslettera i jednego z najczęściej czytanych blogów marketingowych w Polsce.
Warsztaty połączą bardziej doświadczonych z debiutującymi w konkursie - producentów, którzy uczestniczyli już w szkoleniach I i II edycji oraz tych, którzy zdecydują się na udział w konkursie po raz pierwszy.
Celem wspólnego szkolenia jest profesjonalizacja jagodowego marketingu, technik opowiadania o marce w sposób, który pomaga sprzedawać. Tegoroczna edycja pokaże jak robić to z wykorzystaniem narzędzi AI.
Czego nauczysz się podczas szkolenia?
Uczestnicy szkolenia wyjdą z:
- precyzyjnie zdefiniowaną obietnicą marki,
- spójną narracją skierowaną do odbiorcy,
- zestawem gotowych rozwiązań komunikacyjnych,
- praktycznym systemem pracy z AI,
- szkicem strategii marki możliwej do wdrożenia od razu po szkoleniu.
- Branding Ovation to bardzo owocna inwestycja. Przy niewielkim nakładzie czasu, uwagi i odwagi zyskujemy soczystą porcję kompetencji w zakresie budowy marki i ogólnopolską rozpoznawalność. Nie tylko nasze owoce dają supermoce, występ na scenie Branding Ovation również – mówi Marta Staszewska, BERRY LU, Grand Prix Branding Ovation 2024 w kategorii Dział Marketingu.
Marta Staszewska weźmie udział w III edycji Branding Ovation jako juror.
Jak zgłosić swój udziału w konkursie?
Chętnych by wziąć udział w konkursie, jako producent lub Dział Marketingu, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem (link) i przesłania - do 16 marca - krótkiego zgłoszenia na adres 👉 bOVA@inspiresb.com

Najważniejsze daty:
- 16/03_poniedziałek - zakończenie zgłoszeń
- 17/03 - szkolenie z Paweł Tkaczyk online - program
- 26/03 - zamknięcie akredytacji na Galę
- 30/03, 10:00 - Gala w Warszawie
Partnerem medialnym bOVA są portal Sad24, portal oraz czasopismo Jagodowe.pl, magazyn HURT&DETAL, czasopismo „Jagodnik” i portal Jagodnik.pl. Historia dwóch edycji przeglądu dostępna jest na stronie 👉 BrandingOvation.com.pl
Źródło: INSPIRE smarter branding, KZGPOiW

#BrandingOvation #bOVA #bOVA2026
#PolishSuperFruits #PolskieSuperowoce
#PolishSuperFruits #PolskieSuperowoce
Kontakt:









































